Background

Kingsman [Kingsman Serisi] Serisi

Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri
Kingsman ajanlarının maceralarına dayanan bir İngiliz-Amerikan film serisi kurgusal bir gizli organizasyon. Bu, rafine edilmemiş ama vaat eden bir sokak çocuğunun ajansın ultra rekabetçi eğitim programına işe alımıyla başladı.
Film Sayısı: 3 Takip Sayısı: 3
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 3

 • Kingsman: Gizli Servis

  2014 iMDB : 7.635

  Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav beklemektedir…

 • Kingsman: Altın Çember

  2017 iMDB : 6.97

  Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

 • Kingsman: Başlangıç

  2021 iMDB : 6.8

  20. yüzyılın ilk yıllarında geçen film, Kingsman örgütünün kuruluşuna yol açan olayları konu ediniyor. Tarihin en kötü zorbaları ve suç dehalarından oluşan bir ekip, milyonlarca insanı yok etmek için bir savaş planlamak üzere toplanırken, sadece bir kişinin onları durdurmak için zamana karşı yarışması gerekmektedir.

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1