Background

The Hunger Games [Açlık Oyunları] Serisi

Bilim-Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri
Suzanne Collins'in aynı adlı romanından uyarlanan bir bilim kurgu filmi serisi. Film serisi baş kahramanının Katniss Everdeen'in olduğu distopik kıyamet sonrası gelecekte yer alan Panem ülkesinde geçmektedir.
Film Sayısı: 3 Takip Sayısı: 2
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 3

 • Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

  2013 iMDB : 7.428

  Ateşi Yakalamak, Katniss Everdeen'in diğer haraç Peete Mellark'la 74. Açlık Oyunları'nı kazandıktan sonra sağ salim evine geri dönüşünden başlıyor. Kazanmak ikilinin ailelerini ve arkadaşlarını yeniden bırakarak mıntıkalarda Kazananların Tur”na çıkmaları gerektiği anlamına geliyor. Yolculukları esnasında Katniss bir ayaklanmaya hazırlanıldığını hissediyor. Ama Başkan Snow, Panem'i sonsuza dek değiştirebilecek 75. Açlık Oyunlarına hazırlanırken, Capitol kontrol altında gibi görünüyor.

 • Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1

  2014 iMDB : 6.806

  Katniss Everdeen, oyunları sonsuza dek tarihe gömdükten sonra 13. Bölge'ye çekilmiştir. Başkan Coin'in yönetici vasıfları ve güvendiği arkadaşlarının tavsiyeleriyle Peeta Mellark'ı kurtarabilmek için büyük bir savaşa girişir. Sadece Peeta değil, bütün bir ülke ona güvenmektedir.

 • Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2

  2015 iMDB : 6.896

  Peeta Malerk'in Capitol'ün eline geçmesiyle çılgına dönen Katniss, artık tüm kozlarını oynamak durumundadır. Katniss'in, temsil ettiği Alaycı Kuş harekete geçmeli, son kez ve sonsuza dek Capitol'ün yönetimini devirmek için tüm yandaş mıntıkılarla beraber hareket ederek özgürlüklerine kavuşmalıdırlar. Aksi halde hepsi ölecektir. Her türlü riski göze alan Alaycı Kuş, hem Peeta'yı kurtarıp hem de istediği zaferi elde edebilecek mi?

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1